Sprawdź co robimy dla Ciebie i dla otoczenia
ZALOGUJ

Wyniki i relacje

Województwo mazowieckie

wyniki - chłopcy

06 czerwca 2016

W turnieju finałowym w mazowieckim zagrało osiem drużyn chłopców, które podzielone zostały na dwie grupy. Po serii meczów grupowych w systemie "każdy z każdym" dwie pierwsze drużyny z kazdej grupy awansowały do półfinałów a pozostałe walczyły o miejsce 5-7.

Uczestnicy finału wojewódzkiego chłopców:

Grupa A:

SP nr 29 Radom, SP nr 3 Żyrardów, SP nr 5 Ciechanów, SP nr 5 Mińska Mazowiecki

Grupa B:

SP nr 21 Płock, SP nr 152 Warszawa, SP nr 2 Przasnysz, SP nr 8 Legionowo

wyniki spotkań:

Grupa A

SP Nr 29 Radom                     -           SP Nr 3 Żyrardów                          25 - 31

SP Nr 5 Ciechanów                 -           SP Nr 5 Mińsk Mazowiecki                27 - 17

SP Nr 3 Żyrardów                   -           SP Nr 5 Ciechanów                         40 - 24

SP Nr 29 Radom                     -           SP Nr 5 Mińsk Mazowiecki                31 - 13

SP Nr 29 Radom                     -           SP Nr 5 Ciechanów                         38 - 24

SP Nr 3 Żyrardów                   -           SP Nr 5 Mińsk Mazowiecki                12 - 6

Grupa B

SP Nr 21 Płock                       -           SP Nr 152 Warszawa                          2 - 48

SP Nr 2 Przasnysz                   -           SP Nr 8 Legionowo                             4 - 15

SP Nr 152 Warszawa              -           SP Nr 2 Przasnysz                               48 - 2

SP Nr 21 Płock                       -           SP Nr 8 Legionowo                             7 - 23

SP Nr 21 Płock                       -           SP Nr 2 Przasnysz                               15 - 13

SP Nr 152 Warszawa              -           SP Nr 8 Legionowo                            40 - 13

 

Półfinały:

SP 3 Żyrardów                      -           SP 8 Legionowo                                42 – 26

SP 152 Warszawa                 -           SP 29 Radom                                     32 – 18

Mecz o VII miejsce:

SP 5 Mińsk Mazowiecki          -           SP 2 Przasnysz                                    22 – 4

Mecz o V miejsce:

SP 5 Ciechanów                    -           SP 21 Płock                                       19 – 4

Mecz o III miejsce:

SP 8 Legionowo                    -           SP 29 Radom                                     18 - 35

Mecz o I miejsce:

SP 152 Warszawa                  -           SP 3 Żyrardów                                   60 - 29

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 152 w Warszawie.

EBC 2016 - finał województwa mazowieckiego chłopców (177).jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Bartosz Sitek z SP nr 152 w Warszawie.

EBC 2016 - finał województwa mazowieckiego chłopców (170).jpg

wyniki - dziewczęta

30 maja 2016

Finały wojewódzkie tradycyjnie kończą się rozgrywkami na szczycie województwa mazowieckiego. Jako pierwsze do gry przystąpiły drużyny dziewcząt. Dwudniowy turniej finałowy podzielony został na faze grupową, w której rozegrano 12 meczów w systemie "każdy z każdym" oraz fazę pucharową.

Uczestniczki fianłu województwa mazowieckiego:

Grupa A:

SP nr 1 Radom, SP nr 7 Wołomin, SP nr 7 Mława, SP nr 21 Płock

Grupa B:

SP nr 3 Żyrardów, SP nr 10 Ostrołęka, SP nr 1 Sokołów Podlaski, SP nr 4 Warszawa

Wyniki spotkań:

Grupa A

SP Nr 1 Radom                    -           SP Nr 7 Wołomin                                8 - 58

SP Nr 7 Mława                      -           SP Nr 21 Płock                                   8 - 33

SP Nr 7 Wołomin                  -           SP Nr 7 Mława                                   44 - 4

SP Nr 1 Radom                     -           SP Nr 21 Płock                                  14 - 36

SP Nr 1 Radom                     -           SP Nr 7 Mława                                   21 - 30

SP Nr 7 Wołomin                  -           SP Nr 21 Płock                                  43 - 20

 

 

Grupa B

SP Nr 3 Żyrardów                   -           SP Nr 10 Ostrołęka                             47 - 27

SP Nr 1 Sokołów Podlaski       -           SP Nr 4 Warszawa                              21 - 52

SP Nr 10 Ostrołęka                 -           SP Nr 1 Sokołów Podlaski                  30 - 31

SP Nr 3 Żyrardów                   -           SP Nr 4 Warszawa                              43 - 36

SP Nr 3 Żyrardów                   -           SP Nr 1 Sokołów Podlaski                  48 - 25

SP Nr 10 Ostrołęka                 -           SP Nr 4 Warszawa                              29 - 40

Półfinały:

SP Nr 7 Wołomin                    -           SP Nr 4 Warszawa                              23 - 51

SP Nr 3 Żyrardów                   -           SP Nr 21 Płock                                    20 - 0

Mecz o VII miejsce:

SP Nr 1 Radom                       -           SP Nr 10 Ostrołęka                             10 - 33

Mecz o V miejsce:

SP Nr 7 Mława                         -           SP Nr 1 Sokołów Podlaski                  11 - 36

Mecz o III miejsce:

SP Nr 7 Wołomin                    -           SP Nr 21 Płock                                   47 - 21

Mecz o I miejsce:

SP Nr 4 Warszawa                  -           SP Nr 3 Żyrardów                               26 - 24

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Warszawie.

20160529_068_ebc_ciechanow_POD.jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została wybrana Iga Gejcyg ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Żyrardowie.

20160529_141_ebc_ciechanow_POD.jpg

Województwo zachodniopomorskie

wyniki - chłopcy

13 maja 2016

Udział w turnieju finałowym w zachodniopomorskim wzięły udział cztery drużyny, które rozegrały między sobą spotkania w systemie "każdy z każdym". W przypadku dwóch meczów uwzględnione zostały wyniki z turnieju półfinałowego.

Uczestnicy turnieju finałowego:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 7 Szczecin
  2. Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczecin
  3. Szkoła Podstawowa Nr 10 Koszalin
  4. Szkoła Podstawowa Nr 17 Koszalin

wyniki spotkań:

SP 10 Koszalin                        -           SP 7 Szczecin                         53 – 36 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 16 Szczecin                       -           SP 17 Koszalin                        53 – 18 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 7 Szczecin                         -           SP 16 Szczecin                       14 - 51

SP 17 Koszalin                        -           SP 10 Koszalin                        32 - 31

SP 17 Koszalin                        -           SP 7 Szczecin                         20 - 36

SP 16 Szczecin                       -           SP 10 Koszalin                        57 - 22

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczecin
  2. Szkoła Podstawowa Nr 17 Koszalin
  3. Szkoła Podstawowa Nr 10 Koszalin
  4. Szkoła Podstawowa Nr 7 Szczecin

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Szczecinie.

20160512_109_ebc_szczecin_POD.jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Wiktor Paczkowski z SP nr 16 w Szczecinie.

20160512_090_ebc_szczecin_POD.jpg

wyniki - dziewczęta

12 maja 2016

W turnieju finałowym w województwie zachodniopomorskim wzięły udział cztery zespoły, które rozegrały pomiędzy sobą mecze w systemie "każdy z każdym".

Uczestniczki finału województwa zachodniopomorskiego:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 35 Szczecin
  2. Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczecin
  3. Szkoła Podstawowa Nr 3 Stargard
  4. Szkoła Podstawowa Nr 10 Koszalin

wyniki spotkań:

SP 10 Koszalin                        -           SP 35 Szczecin                        42 – 27 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 16 Szczecin                       -           SP 3 Stargard                          50 – 13 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 35 Szczecin                       -           SP 16 Szczecin                        35 - 25

SP 10 Koszalin                        -           SP 3 Stargard                          46 – 7

SP 35 Szczecin                        -           SP 3 Stargard                         44 – 9

SP 10 Koszalin                       -           SP 16 Szczecin                         32 - 24

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 10 Koszalin
  2. Szkoła Podstawowa Nr 16 Szczecin
  3. Szkoła Podstawowa Nr 35 Szczecin
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 Stargard

Awans do finału krajowego Energa Basket Cup wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Koszalinie.20160511_114_ebc_szczecin_POD.jpg

Tytuł najbardziej wartościowej zawodniczki turnieju otrzymała Natalia Szadzińska z SP nr 10 w Koszalinie.

20160511_097_ebc_szczecin_POD.jpg

Województwo pomorskie

wyniki - chłopcy

11 maja 2016

Do turnieju finałowego w pomorskim zgłosiło się 6 drużyn, spośród których rozlosowano dwie grupy. Zwycięzcy fazy grupowej zagrali w meczu finałowym a zespoły z drugiego miejsca rozegrały spotkanie o brązowe medale.

Uczestnicy finału województwa pomorskiego:

Grupa A: SP im. Jana de La Salle w Gdańsku, ZSO w Gdyni, SP nr 6 w Kwidzynie

Grupa B: SP nr 10 w Słupsku, SP nr 1 w Starogardzie Gdańskim, SP nr 8 w Wejcherowie

wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

de La Salle - ZSO Gdynia

27 - 32

SP 10 Słupsk - SP 1 Starogard Gda

68 - 19

de La Salle -  SP 6 Kwidzyn

26 - 37

SP 10 Słupsk - SP 8 Wejherowo

32 - 16

ZSO Gdynia - SP 6 Kwidzyn

28 - 30

SP 1 Starogard Gda - SP 8 Wejherowo

15 - 43

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 6 Kwidzyn                                                                 B1. SP 10 Słupsk

A2. ZSSO Gdynia                                                                  B2. SP 8 Wejherowo

A3. de La Salle Gdańsk                                                          B3. SP 1 Starogard Gdański

Mecz o 3 miejsce:

SP 8 Wejherowo                                 -           ZSO Gdynia                            39 - 37

Finał:

SP 10 Słupsk                                      -           SP 6 Kwidzyn                         32 - 35

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kwidzynie.

20160510_0091_IGA1177_FIG.jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Patelczyk z SP nr 6 w Kwidzynie.

20160510_0089_IGA1159_FIG.jpg

wyniki - dziewczęta

10 maja 2016

W pierwszym finale wojewódzkim w maju zagrało osiem drużyn z województwa pomorskiego. Faza grupowa wyłoniła dwie pary zespołów, które walczyły następnie o pierwsze i o trzecie miejsce.

Uczestniczki finału województwa pomorskiego dziewcząt:

Grupa A: ZS w Rotmance, SP nr 2 w Ustce, SP nr 7 w Sopocie

Grupa B: SP nr 8 w Gdańsku, SP nr 8 w Kartuzach, ZS w Gardeji

wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

ZS Rotmanka - SP 2 Ustka

61 - 28

SP 8 Gdańsk – SP 5 Kartuzy

22 - 48

SP 2 Ustka – SP 7 Sopot

14 - 48

SP 5 Kartuzy – ZS Gardeja

64 - 0

ZS Rotmanka – SP 7 Sopot

31 - 52

SP 8 Gdańsk – ZS Gardeja

33 - 6

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 7 Sopot                                                                       B1. SP 5 Kartuzy

A2. ZS Rotmanka                                                                    B2. SP 8 Gdańsk

A3. SP 2 Ustka                                                                        B3. ZS Gardeja

Mecz o 3 miejsce:

ZS Rotmanka  -           SP 8 Gdańsk                           39 - 14

Finał:

SP 7 Sopot       -           SP 5 Kartuzy                          38 - 31

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Sopocie.

20160509_0106_EBC_pomorskie_IGA7998_FIG.jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została wybrana Nikola Mucha z SP nr 7 w Sopocie.

MVP.jpg

Województwo wielkopolskie

wyniki - chłopcy

28 kwietnia 2016

W Wielkopolsce o miano najlepszej drużyny chłopców również walczyło osiem drużyn. Pierwszego dnia chłopcy walczyli w fazie grupowej o awans do półfinału. Drugiego dnia rozegrane został półfinały oraz mecze o trzecie i o pierwsze miejsce.

Uczestnicy finału województwa wielkopolskiego:

  1. SPNr 5 Gniezno
  2. SP Opalenica
  3. SP Nr 3 Słupca
  4. ZS Nr 1 Kościan
  5. SP Nr 18 Poznań
  6. SP Nr 4 Piła
  7. SP Nr 1 Ostrów Wielkopolski
  8. SP Nr 5 Ostrów Wielkopolski

wyniki spotkań:

Faza grupowa

Grupa A

SP Nr 5 Ostrów Wlkp.             -           SP Nr 4 Piła                                      53 - 18

SP Nr 5 Ostrów Wlkp.             -           ZS Opalenica                                    36 - 40

SP Nr 5 Ostrów Wlkp.            -           SP Nr 5 Gniezno                                52 - 28

SP Nr 4 Piła                             -           SP Nr 5 Gniezno                              30 - 39

SP Nr 4 Piła                             -           ZS Opalenica                                    9 - 43

ZS Opalenica                          -           SP Nr 5 Gniezno                                48 - 33

Grupa B

SP Nr 1 Ostrów Wlkp.            -           SP Nr 18 Poznań                                37 - 53

SP Nr 1 Ostrów Wlkp.            -           SP Nr 3 Słupca                                   54 - 13

SP Nr 1 Ostrów Wlkp.            -           ZS Nr 1 Kościan                                  43 - 28

SP Nr 18 Poznań                    -           SP Nr 3 Słupca                                  33 - 16

SP Nr 18 Poznań                    -           ZS Nr 1 Kościan                                 42 - 29

SP Nr 3 Słupca                      -           ZS Nr 1 Kościan                                 15 - 42

 

Półfinały

SP Opalenica                          –          SP Nr 1 Ostrów Wlkp.                                    47 - 24

SP Nr 5 Ostrów Wlkp.            –          SP Nr 18 Poznań                                            42 - 18                                                           

Mecz o III miejsce:

SP Nr 1 Ostrów Wlkp.           –          SP Nr 18 Poznań                                             27 - 33

Mecz o I miejsce:

SP Nr 5 Ostrów Wlkp.            –          SP Opalenica                                                  46 - 23

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy z SP nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim.

EBC.jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Nikodem Sasin z SP nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim.

MVP.jpg

wyniki - dziewczęta

27 kwietnia 2016

Aż osiem drużyn wzięło udział w dwudniowym finale województwa wielkpolskiego dziewcząt. W pierwszym etapie rozegrane zostały mecze grupowe w systemie "każdy z każdym" a następnie półfinały, mecz o trzecie i o pierwsze miejsce.

Uczestniczki finału województwa wielkopolskiego:

  1. SP Nr 3 Konin
  2. SP Nr 7 Leszno
  3. SP Kłecko
  4. SP Nr 7 Piła
  5. SP Nr 1 Ostrów Wielkopolski
  6. SP Nr 5 Ostrów Wielkopolski
  7. SP Nr 19 Poznań
  8. SP Nr 2 Rogoźno

wyniki spotkań:

Faza grupowa

Grupa A

SP Nr 7 Leszno                     -           SP Nr 19 Poznań                               50 - 32

SP Nr 1 Ostrów Wlkp.          -           SP Nr 2 Rogoźno                               21 - 35

SP Nr 2 Rogoźno                  -           SP Nr 19 Poznań                               30 - 38

SP Nr 19 Poznań                  -           SP Nr 1 Ostrów Wlkp.                       55 - 17

SP Nr 1 Ostrów Wlkp.          -           SP Nr 7 Leszno                                  34 - 41

SP Nr 7 Leszno                     -           SP Nr 2 Rogoźno                               46 – 17

Grupa B

SP Nr 3 Konin                      -           SP Nr Kłecko                                     25 - 40

SP Nr Kłecko                        -           SP Nr 5 Ostrów Wlkp.                      39 - 37

SP Nr Kłecko                        -           SP Nr 7 Piła                                       55 - 17

SP Nr 3 Konin                       -           SP Nr 5 Ostrów Wlkp.                      33 - 38

SP Nr 3 Konin                       -           SP Nr 7 Piła                                       43 - 33

SP Nr 5 Ostrów Wlkp.          -           SP Nr 7 Piła                                       46 - 30

Półfinały

SP Nr 7 Leszno                      -           SP Nr 5 Ostrów Wlkp.                      67 - 19

SP Nr Kłecko                         -           SP Nr 19 Poznań                              19 - 57

Mecz o III miejsce:

SP Nr Kłecko                         -           SP Nr 5 Ostrów Wlkp.                       34 - 26

Mecz o I miejsce:

SP Nr 19 Poznań                   -           SP Nr 7 Leszno                                  28 - 37

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lesznie.

EBC.jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została wybrana Maja Pietrzak z SP nr 7 w Lesznie.

MVP.jpg

Województwo lubuskie

wyniki - dziewczęta

22 kwietnia 2016

O tytuł najlepszej drużyny w lubuskim walczyły cztery zespoły dziewcząt. W pierwszej fazie rozegrane zostały półfinały a potem mecze o pierwsze i trzecie miejsce.

Uczestniczki turnieju:

SP nr 1 we Wschowie, SP nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim, SP nr 4 w Kosztrzynie, SP nr 1 w Szprotawie

wyniki spotkań:

Półfinały:

SP Nr 1 Wschowa                   -           SP Nr 4 Kostrzyn                                70 - 22

SP Nr 1 Szprotawa                  -           SP Nr 13 Gorzów Wlkp.                     21 - 46                                  

Mecz o III miejsce:

SP Nr 4 Kostrzyn                    -           SP Nr 1 Szprotawa                              48 - 59            

Mecz o I miejsce:      

SP Nr 1 Wschowa                   -           SP Nr 13 Gorzów Wlkp.                     41 - 29

Do finału krajwoego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim.

EBC 2016 - finał woj. lubuskie dz 091.jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została wybrana Oliwia Dolacińska z SP nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim.

EBC 2016 - finał woj. lubuskie dz 087.jpg

wyniki - chłopcy

21 kwietnia 2016

W finale województwa lubuskiego zagrały cztery drużyny. Rozegrane zostały dwie rundy spotkań - półfinały a następnie mecz o pierwsze i o trzecie miejsce.

Uczestnicy turnieju finałowego w lubuskim:

SP nr 18 w Zielonej Górze, SP nr 2 w Żarach, PSP nr 6 w Świebodzinie, SP nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim

wyniki spotkań:

Półfinały:

SP Nr 18 Zielona Góra            -           PSP Nr 6 Świebodzin                          59 – 19

SP Nr 2 Żary                          -           SP Nr 13 Gorzów Wlkp.                      9 – 86                                  

Mecz o III miejsce:

PSP Nr 6 Świebodzin              -           SP Nr 2 Żary                                      31 - 26

Mecz o I miejsce:      

SP Nr 18 Zielona Góra            -           SP Nr 13 Gorzów Wlkp.                     25 - 54 

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim.

EBC.jpg         

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Dawid Bury z SP nr 13 w Gorzowie Wielkopolskim.

MVP.jpg

Województwo podkarpackie

wyniki - chłopcy

20 kwietnia 2016

Do gry w finale województwa podkarpackiego przystąpiły cztery zespoły, które podzielono na dwie pary półfinałowe. Zwycięzcy półfinałów zagrali następnie o pierwsze a pozostali o trzecie miejsce.

Uczestnicy turnieju finałowego w podkarpackim:

SP nr 14 w Przemyślu, SP nr 12 w Stalowej Woli, SP nr 1 w Brzozowie, SP nr 3 w Tarnobrzegu

wyniki spotkań:

Półfinały:

SP Nr 14 Przemyśl                -           SP Nr 3 Tarnobrzeg                             39 - 25

SP Nr 1 Brzozów                  -           SP Nr 12 Stalowa Wola                         16 - 24

Mecz o III miejsce:

SP Nr 3 Tarnobrzeg              -           SP Nr 1 Brzozów                                30 - 16           

 

Mecz o I miejsce:      

SP Nr 14 Przemyśl                -           SP Nr 12 Stalowa Wola                        36 - 26

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy z SP nr 14 w Przemyślu.

20160419_157_ebc_stalowawola_POD.jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Klaudiusz Tamawski z SP nr 14 w Przemyślu.

20160419_154_ebc_stalowawola_POD.jpg

wyniki - dziewczęta

19 kwietnia 2016

W finale województwa podkarpackiego zagrały cztery drużyny dziewcząt. W pierwszym etapie odbyły się dwa półfinały, których zwyciężczynie zagrały w meczu o pierwsze miejsce. Pozostałe dwa zespoły walczyły natomiast o brązowe medale.

Drużyny, które walczyły w finale województwa podkarpackiego:

SP w Grabownicy Starzeńskiej, SP nr 6 w Przemyślu, SP nr 9 w Stalowej Woli, SP w Wierzawicach

wyniki spotkań:

Półfiały:

SP Nr 6 Przemyśl                    -           SP Grabownica Starzeńska                 40 - 10

SP Wierzawice                        -           SP Nr 9 Stalowa Wola                         22 - 24

Mecz o III miejsce:

SP Grabownica Starzeńska     -           SP Wierzawice                                    10 - 24

Mecz o I miejsce:      

SP Nr 9 Stalowa Wola             -           SP Nr 6 Przemyśl                                10 - 37

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu

20160418_083_ebc_stalowawola_POD.jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju wbrana została Julia Gorzelnik z SP nr 6 w Przemyślu

20160418_168_ebc_stalowawola_POD.jpg

Województwo kujawsko-pomorskie

wyniki - chłopcy

15 kwietnia 2016

O zwycięstwo w turnieju finałowym kujawsko-pomorskiego walczyły cztery drużyny, które rozegrały między sobą cztery mecze w systemie "każdy z każdym". W klasyfikacji uwzględnione zostały wyniki dwóch meczów z turniejów półfinałowych.

W finale wojewódzkim zagrali koszykarze reprezentujący:

SP nr 32 w Bydgoszczy, SP nr 4 w Inowrocławiu, SP nr 15 w Toruniu, SP nr 22 we Włocławku

wyniki spotkań:

SP 4 Inowrocław        -          SP 32 Bydgoszcz                    41 – 22 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 15 Toruń               -          SP 22 Włocławek                    28 – 42 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 4 Inowrocław        -          SP 15 Toruń                            50 – 40

SP 22 Włocławek       -          SP 32 Bydgoszcz                    36 – 28

SP 32 Bydgoszcz       -          SP 15 Toruń                            30 – 41

SP 4 Inowrocław        -          SP 22 Włocławek                    30 – 33

klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 22 Włocławek
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 Inowrocław
  3. Szkoła Podstawowa Nr 15 Toruń
  4. Szkoła Podstawowa Nr 32 Bydgoszcz

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 22 we Włocławku.

_IGA3859.JPG

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Wiktor Łukasik z SP nr 22 we Włocławku.

_IGA3835.JPG

wyniki - dziewczęta

14 kwietnia 2016

W finale województwa kujawsko-pomorskiego wzięły udział cztery drużyny, które rozegrały między sobą cztery mecze w systemie "każdy z każdym". W przypadku dwóch spotkań zostały uwzględnione wyniki turniejów półfinałowych.

Drużyny, które zagrały w finale wojewódzkim dziewcząt:

SP nr 63 w Bydgoszczy, SP nr 5 w Grudziądzu, SP nr 15 w Toruniu, SP nr 60 w Bydgoszczy

wyniki spotkań:

SP 60 Bydgoszcz       -          SP 63 Bydgoszcz                    43 – 16 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 5 Grudziądz          -          SP 15 Toruń                           24 – 20 (wynik z półfinału wojewódzkiego)

SP 60 Bydgoszcz       -          SP 15 Toruń                           38 – 12

SP 63 Bydgoszcz       -          SP 5 Grudziądz                       21 – 19

SP 63 Bydgoszcz       -          SP 15 Toruń                           20 – 35

SP 60 Bydgoszcz       -          SP 5 Grudziądz                       17 – 9

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 60 Bydgoszcz
  2. SP 15 Toruń
  3. SP 5 Grudziądz
  4. SP 63 Bydgoszcz

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy

_IGA1761.JPG

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju została wybrana Martyna Strzelecka z SP nr 60 w Bydgoszczy

_IGA1659.JPG

Województwo łódzkie

wyniki - chłopcy

13 kwietnia 2016

Do finału wojewódzkiego chłopców zakwalifikowało się sześć drużyn, które na drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Po serii meczów grupowych w systemie "każdy z każdym" zespoły z pierwszych miejsc w każdej z grup zagrały w finale a te z miejsca drugiego - o trzecie miejsce. Piąte miejsce zajęły ex aequo dwie pozostałe ekipy.

Grupa A:

SP nr 4 w Sieradzu, SP nr 4 w Bełchatowie, SP nr 3 w Pabianicach

Grupa B:

SP nr 4 w Skierniewicach, SP nr 122 w Łodzi, SP nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim

wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

SP 4 Bełchatów - SP 4 Sieradz

23 - 40

SP 4 Skierniewice – SP 122 Łódź

24 - 21

SP 4 Sieradz – SP 3 Pabianice

32 - 23

SP 122 Łódź – SP 14 Tomaszów Maz.

27 - 24

SP 4 Bełchatów – SP 3 Pabianice

39 - 22

SP 4 Skierniewice – SP 14 Tomaszów Maz.

50 - 29

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 4 Sieradz                                                                    B1. SP 4 Skierniewice

A2. SP 4 Bełchatów                                                               B2. SP 122 Łódź

A3. SP 3 Pabianice                                                                 B3. SP 14 Tomaszów Mazowiecki

Mecz o 3 miejsce:

SP 4 Bełchatów           -           SP 122 Łódź                                      18 - 69

Mecz o 1 miejsce:

SP 4 Sieradz                -           SP 4 Skierniewice                               25 - 39

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach.

_IGA9745.JPG

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Stanisławczyk z SP nr 4 w Skierniewicach.

_IGA9721.JPG

wyniki - dziewczęta

12 kwietnia 2016

W finale dziewcząt w województwie łódzkim zagrało sześć zespołów. Podzielone one zostały na dwie grupy, które rozegrały po trzy mecze w systemie "każdy z każdym". Następnie zwyciężczynie każdej z grup stoczyły pojedynek o pierwsze miejsce a drużyny z drugiego miejsca - o brązowe medale. Pozostałe zespoły zostały sklasyfikowane ex aequo na piątym miejscu.

Grupa A:

SP nr 2 w Głownie, SP nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim, SP nr 34 w Łodzi

Grupa B:

SP nr 9 w Skierniewicach, MUKS Bełchatów, SP nr 1 w Sieradzu

wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

SP 34 Łódź - SP 2 Głowno

19 - 25

SP 9 Skierniewice – SP 1 Sieradz

23 - 11

SP 2 Głowno – SP 14 Tomaszów Mazowiecki

35 - 29

MUKS Bełchatów – SP 9 Skierniewice

19 - 23

SP 14 Tomaszów Mazowiecki – SP 34 Łódź

27 - 30

SP 1 Sieradz – MUKS Bełchatów

25 - 37

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 2 Głowno                                                                   B1. SP 9 Skierniewice

A2. SP 14 Tomaszów Mazowiecki                                           B2. MUKS Bełchatów

A3. SP 34 Łódź                                                                      B3. SP 1 Sieradz

 

Mecz o 3 miejsce:

SP 34 Łódź – MUKS Bełchatów                                             26 - 28

Mecz o 1 miejsce:

SP 2 Głowno – SP 9 Skierniewice                                          28 - 21

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głownie.

20160411_115_ebc_lodzkie_IGA7135_FIG.jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju wybrana została Oliwia Kot ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głownie.

MVP.jpg

Województwo śląskie

wyniki - dziewczęta

11 kwietnia 2016

Do finału wojewódzkiego dziewcząt zakwalifikowały sie cztery zespoły. Najpierw rozegrane zostały półfinały a potem mecz o pierwsze i trzecie miejsce.

W finale województwa śląskiego zagrały:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Rybnik
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 Ruda Śląska
  3. Szkoła Podstawowa Nr 45 Sosnowiec
  4. Zespół Szkół Zebrzydowice

wyniki spotkań:

Półfinały:

SP 2 Rybnik                            -           SP Ruda Śląska                        34 - 39

SP 45 Sosnowiec                     -           ZS Zebrzydowice                     24 - 43

Mecz o 3 miejsce:

SP 2 Rybnik                            -           SP 45 Sosnowiec                     36 - 27           

Mecz o 1 miejsce:

SP Ruda Śląska                        -           ZS Zebrzydowice                    33 - 27

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rudzie Śląskiej.

EBC.jpg

Najbradziej wartościową zawodniczką turnieju została Paulina Kamińska z SP nr 1 w Rudzie Śląskiej.

MVP.jpg

wyniki - chłopcy

11 kwietnia 2016

Finał województwa śląskiego rozegrany został z udziałem czterech drużyn. Zostały one podzielone na dwie pary półfinałowe. Zwycięzcy meczów półfinałowych zagrali o pierwsze a pozostałe dwa zespoły o trzecie miejsce.

W finale województwa śląskiego zagrali:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Czeladź
  2. Katolicka Szkoła Podstawowa Zabrze
  3. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19 Tychy
  4. Szkoła Podstawowa Nr 2 Rybnik

Wyniki spotkań:

Półfinały:

SP 2 Czeladź               -           KSP Zabrze                 27 - 41

SSP 19 Tychy              -           SP 2 Rybnik              46 - 27

Mecz o 3 miejsce:

SP 2 Czeladź               -           SP 2 Rybnik                34 - 35

Mecz o 1 miejsce:

KSP Zabrze                 -           SSP 19 Tychy             23 - 40

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali zawodnicy ze Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 w Tychach.

EBC.jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju wybrano Mikołaja Klimontowicza z SSP nr 19 w Tychach.

MVP.jpg

Województwo małopolskie

wyniki - chłopcy

8 kwietnia 2016

Akces do zwycięstwa w finale województwa małopolskiego zgłosiło 6 drużyn, które w drodze losowania podzielono na dwie grupy. Zwycięzcy każdej z grup walczyli następnie o pierwsze miejsce, zespoły z drugiego miejsca - o trzecie a pozostałe dwie drużyny - o piąte.

Grupa A:

ZS w Bystrej Podhalańskiej, SP 1 w Miechowie, SP 1 w Oświęcimiu

Grupa B:

SP 100 w Krakowie, SP 4 w Gorlicach, ZSS w Tarnowie

wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

ZS Bystra Podhalańska - 1 Miechów

10 - 24

SP 100 Kraków - SP 4 Gorlice

43 - 22

SP 1 Miechów - SP 1 Oświęcim

47 - 20

SP 4 Gorlice - ZSS Tarnów

34 - 12

SP 1 Oświęcim - ZS Bystra Podhalańska

30 - 26

ZSS Tarnów - SP 100 Kraków

10 - 31

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. PS SP 1 Miechów                                                           B1. SP 100 Kraków

A2. SP 1 Oświęcim                                                               B2. SP 4 Gorlice

A3. ZS Bystra Podhalańska                                                B3. ZS ZSS Tarnów

 

Mecz o 5 miejsce:

ZS Bystra Podhalańska          -          ZSS Tarnów          27 - 34

Mecz o 3 miejsce:

SP 1 Oświęcim                      -         SP 4 Gorlice            13 - 60

Mecz o 1 miejsce:

PS SP 1 Miechów                  -           SP 100 Kraków     30 - 47

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 100 Kraków
  2. PS SP 1 Miechów
  3. SP 4 Gorlice
  4. SP 1 Oświęcim
  5. ZSS Tarnów
  6. ZS Bystra Podhalańska

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 100 w Krakowie.

EBC 2016 - finał woj. malopolskie ch 001.jpg

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został Oliwier Niedzielski z SP nr 100 w Krakowie.

MVP.jpg

wyniki - dziewczęta

7 kwietnia 2016

W finale dziewcząt w województwie małopolskim zagrało 6 zespołów. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na 2 grupy, w których rozegrano po 3 spotkania systemem „każdy z każdym”. W następnej fazie rozgrywek rozegrano 5 meczów: o 5 miejsce między drużynami, które zajęły trzecie miejsce w swoich grupach, a z pozostałych 4 drużyn utworzono nową grupę, w której rozegrano kolejne mecze systemem „każdy z każdym”.

Grupa A:

PSP nr 1 w Bochni, SP w Kleczy Dolnej, SP nr 21 w Nowym Sączu

Grupa B:

ZS w Zubrzycy Dolnej, SP nr 100 w Krakowie, SP nr 17 w Tarnowie

Wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

PSP 1 Bochnia - SP 21 Nowy Sącz

15 - 14

ZS Zubrzyca Dolna - SP 17 Tarnów

14 - 26

SP 21 Nowy Sącz - SP Klecza Dolna

18 - 14

SP 17 Tarnów - SP 100 Kraków

18 - 26

PSP 1 Bochnia - SP Klecza Dolna

17 - 9

ZS Zubrzyca Dolna - SP 100 Kraków

2 - 48

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. PSP 1 Bochnia                                                                B1. SP 100 Kraków

A2. SP 21 Nowy Sącz                                                           B2. SP 17 Tarnów

A3. SP Klecza Dolna                                                              B3. ZS Zubrzyca Dolna

Mecz o 5 miejsce:

SP Klecza Dolna                           -              ZS Zubrzyca Dolna                                    18 - 14

Faza finałowa:

PSP 1 Bochnia                       -          SP 21 Nowy Sącz                                15 – 14 (wynik z poprzedniej fazy)

SP 17 Tarnów                        -          SP 100 Kraków                                   18 – 26 (wynik z poprzedniej fazy)

SP 21 Nowy Sącz                   -           SP 100 Kraków                                  4 - 29

PSP 1 Bochnia                        -           SP 17 Tarnów                                   20 - 22

SP 17 Tarnów                         -           SP 21 Nowy Sącz                             17 - 18

SP 100 Kraków                       -           PSP 1 Bochnia                                  28 - 7

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 100 Kraków
  2. SP 17 Tarnów
  3. SP 21 Nowy Sącz
  4. PSP 1 Bochnia
  5. SP Klecza Dolna
  6. ZS Zubrzyca Dolna

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 100 w Krakowie

EBC 2016 - finał woj. małopolskiego_dz (17).jpg

Najbardziej wartościową zawodniczką turnieju wybrano Magdalenę Matrac z SP nr 100 w Krakowie

EBC 2016 - finał woj. małopolskiego_dz (13).jpg

Województwo podlaskie

wyniki - chłopcy

4 kwietnia 2016

Do finału Energa Basket Cup w województwie podlaskim zakwalifikowały się cztery drużyny chłopców. Turniej został rozegrany w systemie pucharowym - najpierw mecze półfinałowe a potem finał.

W finale województwa podlaskiego zagrali:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 19 Białystok
  2. Szkoła Podstawowa Nr 47 Białystok
  3. Szkoła Podstawowa Nr 5 Bielsk Podlaski
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 Bielsk Podlaski

Wyniki spotkań:

Półfinały:

SP 19 Białystok           -           SP 47 Białystok                     31 - 21

SP 5 Bielsk Podlaski      -           SP 3 Bielsk Podlaski               56 - 20

Mecz o 1 miejsce:

SP 47 Białystok           -           SP 5 Bielsk Podlaski               16 - 31

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 5 Bielsk Podlaski
  2. SP 47 Białystok
  3. SP 2 Bielsk Podlaski
  4. SP 19 Białystok

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bielsku Podlaskim.

EBC 2016 - finał woj. podlaskiego_ch (55).jpg

MVP turnieju został wybrany Jakub Grigoruk z SP nr 5 w Bielsku Podlaskim

EBC 2016 - finał woj. podlaskiego_ch (41).jpg

wyniki - dziewczęta

1 kwietnia 2016

W finale województwa podlaskiego spotkały się cztery zespoły, które utworzyły dwie pary półfinałowe. Zwyciężczynie półfinałów zagrały w meczu o pierwsze miejsce, natomiast pozostałe dwa zespoły walczyły o brązowe medale.

W finale województwa podlaskiego zagrały:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 47 Białystok
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 Łapy
  3. Szkoła Podstawowa Nr 45 Białystok
  4. Szkoła Podstawowa Nr 9 Łomża

Wyniki spotkań:

Półfinały:

SP 47 Białystok           -           SP 1 Łapy                   37 - 13

SP 45 Białystok           -           SP 9 Łomża                 46 - 30

Mecz o 3 miejsce:

SP 1 Łapy                   -           SP 9 Łomża                 42 - 22

Mecz o 1 miejsce:

SP 47 Białystok           -           SP 45 Białystok           40 - 21

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP 47 Białystok
  2. SP 45 Białystok
  3. SP 1 Łapy
  4. SP 9 Łomża

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Białymstoku.

Sp 47 Białystok.JPG

MVP turnieju została wybrana Gabriela Kędzia z SP nr 45 w Białymstoku.

EBC 2016 - finał woj. podlaskiego_dz (57).jpg

Województwo warmińsko-mazurskie

wyniki - chłopcy

31 marca 2016

Chłopcy biorący udział w finale województwa warmińsko-mazurskiego musieli zmierzyć się z przeciwnikami w fazie grupowej. Potem rozegrane został mecze o pierwsze i trzecie miejsce.

Grupa A:

SP nr 5 w Ełku, SP nr 3 w Działdowie, SP nr 4 w Lidzbarku Warmińskim

Grupa B:

SP nr 4 w Działdowie, SP nr 3 w Nidzicy

Wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

SP 5 Ełk - SP 3 Działdowo

66 - 19

SP 4 Działdowo – SP 3 Nidzica

30 - 16

SP 3 Działdowo – SP 4 Lidzbark Warmiński

38 - 10

 

 

SP 5 Ełk – SP 4 Lidzbark Warmiński

55 - 8

 

 

 

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1.      SP 5 Ełk                                                                     B1. SP 4 Działdowo

A2.      SP 3 Działdowo                                                          B2. SP 3 Nidzica

A3.      SP 4 Lidzbark Warmiński                                        

Mecz o 3 miejsce:

SP 3 Działdowo          -          SP 3 Nidzica               7 - 38

Mecz o 1 miejsce:

SP 5 Ełk            -          SP 4 Działdowo                  50 - 16

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ełku.

SP 5 Ełk.JPG

MVP turnieju został wybrany Hubert Łałak z SP nr 5 w Ełku.

MVP.JPG

wyniki - dziewczęta

31 marca 2016

W pierwszym finale wojewódzkim po świątecznej przerwie zagrało 6 drużyn. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy - najlepsze drużyny z każdej z nich zagrały w finale a te, które zajęły w cwoich grupach drugi miejsce powalczyły o brązowe medale.

Grupa A:

SP nr 3 w Lidzbarku Warmińskim, SP nr 1 w Nidzicy, SP nr 4 w Działdowie

Grupa B:

SP nr 3 w Ełku, SP w Wilkowie, SP nr 15 w Elblągu

Wyniki spotkań:

Grupa A

Grupa B

SP 3 Lidzbark Warmiński - SP 1 Nidzica

12 - 39

SP 3 Ełk – SP Wilkowo

57 - 1

SP 1 Nidzica - SP 4 Działdowo

43 - 23

SP Wilkowo - SP 15 Elbląg

14 - 33

SP 3 Lidzbark Warmiński - SP 4 Działdowo

10 - 26

SP 3 Ełk - SP 15 Elbląg

33 - 13

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 1 Nidzica                                                                      B1. SP 3 Ełk

A2. SP 4 Działdowo                                                                B2. SP 15 Elbląg

A3. SP 3 Lidzbark Warmiński                                                 B3. SP Wilkowo

Mecz o 3 miejsce:

SP 4 Działdowo          -          SP 15 Elbląg          38 - 33

Mecz o 1 miejsce:

SP 1 Nidzica               -           SP 3 Ełk                31 - 50

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczeta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ełku.

EBC 2016 - finał woj. warmińsko-mazurskiego (1).jpg

MVP turnieju została wybrana Natalia Stawiarska z SP nr 3 w Ełku

EBC 2016 - finał woj. warmińsko-mazurskiego (122).jpg

Województwo świętokrzyskie

wyniki - chłopcy

17 marca 2016

Do walki o zwycięstwo w województwie świętokrzyskim stanęło 6 drużyn chłopców. Rywalizacja rozpoczęła się od fazy grupowej, po której drużyny z dwóch pierwszych miejsc w grupie zagrały w meczach o pierwsze i o trzecie miejsce.

Grupa A:

SP nr 25 w Kielcach, SP nr 13 w Starachowicach, SP nr 5 w Skarżysku - Kamiennej

Grupa B:

SP w Modliszewicach, SP nr 27 w Kielcach, SP nr 1 w Sandomierzu

Grupa A

Grupa B

SP 25 Kielce - SP 13 Starachowice

8 - 11

SP Modliszewice – SP 27 Kielce

26 - 19

SP 13 Starachowice – SP 5 Skarżysko - Kam

35 - 13

SP 27 Kielce – SP 1 Sandomierz

24 - 28

SP 25 Kielce – SP 5 Skarżysko - Kam

23 - 16

SP Modliszewice - SP 1 Sandomierz

21 - 18

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 13 Starachowice                                                     B1. SP Modliszewice

A2. SP 25 Kielce                                                                  B2. SP 1 Sandomierz

A3. SP 5 Skarżysko - Kamienna                                        B3. SP 27 Kielce

Mecz o 3 miejsce:

SP 25 Kielce                                      -           SP 1 Sandomierz        21 - 18

Mecz o 1 miejsce:

SP 13 Starachowice                           -           SP Modliszewice        21 - 16

Do finału krajowego Energa Basket Cup awnasowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Starachowicach.

świętokrzyskie - ch.jpg

MVP turnieju został wybrany Mateusz Skiba z SP nr 13 w Starachowicach

świętokrzyskie - mvp_ch.jpg

wyniki - dziewczęta

16 marca 2016

Akces do tytułu najlepszej drużyny finału wojewódzkiego Energa Basket Cup w świętokrzyskim zgłosiło 6 drużyn. Podzielone zostały one na dwie grupy. Po etapie gier "każdy z każdym" zespoły z pierwszych miejsc w swojej grupie zagrały o złoty medal a drużyny z miejsc drugich - o brązowy.

Grupa A:

PSP w Oleśnicy, PSP w Obrazowie, SP nr 2 w Końskich

Grupa B:

SP nr 13 w Skarżysku - Kamiennej, SP nr 27 w Kielcach, SP nr 6 w Starachowicach

Grupa A

Grupa B

PSP Oleśnica - PSP Obrazów

23 - 9

SP 13 Skarżysko-Kam. – SP 27 Kielce

4 - 20

PSP Obrazów – SP 2 Końskie

16 - 18

SP 27 Kielce – SP 6 Starachowice

8 - 22

PSP Oleśnica – SP 2 Końskie

31 - 5

SP 13 Skarżysko-Kam.– SP 6 Starachowice

10 - 23

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. PSP Oleśnica                                                                  B1. SP 6 Starachowice

A2. SP 2 Końskie                                                                  B2. SP 27 Kielce

A3. PSP Obrazów                                                                 B3. SP 13 Skarżysko-Kamienna

Mecz o 5 miejsce:

PSP Obrazów             -           SP 13 Skarżysko-Kam.                     23 - 7

Mecz o 3 miejsce:

SP 2 Końskie              -           SP 27 Kielce                                      12 - 11

Mecz o 1 miejsce:

PSP Oleśnica              -          SP 6 Starachowice                             57 - 24

Do finału krajowego Energa Basket Cup awnasowały dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej w Oleśnicy.

świętokrzyskie - zwyciężczynie.jpg

MVP turnieju została wybrana Izabela Świątek z PSP w Olesnicy

świętokrzyskie - mvp_dz.jpg

Województwo lubelskie

wyniki - dziewczęta

15 marca 2016

We wtorek poznaliśmy najlepsze drużyny dziewcząt w województwie lubelskim. Podobnie jak dzień wcześniej u chłopców, turniej finałowy został podzielony na fazę grupową i mecze o pierwsze, i trzecie miejsce, do których awansowały drużyny z pierwszych i drugich miejsc w swoich grupach.

W finale województwa lubelskiego zagrały drużyny:

Grupa A:

SP nr 2 w Kraśniku, SP nr 2 w Opolu Lubelskim, SP nr 30 w Lublinie

Grupa B:

SP nr 8 w Chełmie, SP w Konstantynowie, SP nr 6 w Zamościu

Wyniki spotkań w fazie grupowej:

Grupa A

Grupa B

SP 2 Opole Lub.- SP 2 Kraśnik

17 - 19

SP 8 Chełm – SP Konstantynów

9 - 27

SP 2 Opole Lub. – SP 30 Lublin

5 - 24

SP Konstantynów – SP 6 Zamość

20 - 4

SP 2 Kraśnik – SP 30 Lublin

11 - 28

SP 8 Chełm – SP 6 Zamość

20 - 12

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 30 Lublin                                                                   B1. SP Konstantynów

A2. SP 2 Kraśnik                                                                  B2. SP 8 Chełm

A3. SP 2 Opole Lub.                                                             B3. SP 6 Zamość

Mecz o 3 miejsce:

SP 2 Kraśnik               -           SP 8 Chełm                             16 - 23

Mecz o 1 miejsce:

SP 30 Lublin               -           SP Konstantynów                   25 - 27

Do finału krajowego Energa Basket Cup awnasowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Konstantynowie.

EBC 2016 - finał woj. lubelskiego dz 111.jpg

MVP turnieju wybrano Magdalenę Jakoniuk z SP w Konstantynowie.

EBC 2016 - finał woj. lubelskiego dz 112.jpg

wyniki - chłopcy

14 marca 2016

Tydzień rozpoczynamy od turnieju finałowego w województwie lubelskim. Jako pierwsi o awans do centralnego etapu rozgrywek walczyli chłopcy. 6 drużyn zostało na podzielonych w drodze losowania na dwie grupy. W każdej grupie rozegrane zostały po trzy mecze w systemie "każdy z każdym". Nastepnie zespoły z pierwszego miejsca w grupie zagrały w finale, a drużyny z drugiego miejsca walczyły o brązowy medal.

W finale województwa lubelskiego zagrały drużyny:

Grupa A:

SP nr 9 w Białej Podlaskiej, SP nr 2 w Kraśniku, SP nr 4 w Chełmie

Grupa B:

SP nr 30 w Lublinie, SP nr 3 w Puławach, SP nr 3 w Tomaszowie

Wyniki spotkań w fazie grupowej:

Grupa A

Grupa B

SP 9 Biała Podlaska - SP 2 Kraśnik

25 - 20

SP 30 Lublin - SP 3 Puławy

43 - 7

SP 2 Kraśnik - SP 4 Chełm

26 - 11

SP 3 Puławy - SP 3 Tomaszów

20 - 22

SP 4 Chełm - SP 9 Biała Podlaska

6 - 41

SP 3 Tomaszów - SP 30 Lublin

5 - 34

Grupa A (klasyfikacja)                                                         Grupa B (klasyfikacja)

A1. SP 9 Biała Podlaska                                                      B1. SP 30 Lublin

A2. SP 2 Kraśnik                                                                  B2. SP 3 Tomaszów

A3. SP 4 Chełm                                                                     B3. SP 3 Puławy

Mecz o 3 miejsce:

SP 2 Kraśnik               -           SP 3 Tomaszów                                  27 – 12                      

Mecz o 1 miejsce:

SP 9 Biała Podlaska    -           SP 30 Lublin                                       18 - 17

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej.

SP 9 Biała Podlaska.jpg

MVP turnieju został wybrany Przemysław Rosiak z SP nr 9 w Białej Podlaskiej.

lubelskie - mvp.jpg

Województwo opolskie

wyniki - chłopcy

10 marca 2016

Dzisiaj o miano najlepszej drużyny w województwie opolskim walczyły cztery drużyny chłopców. Podobnie jak wczoraj, miejscem zmagań była hala PSP nr 24 w Opolu. Rozegranych zostało 6 meczów w systemie "każdy z każdym", których wyniki zdecydowały o klasyfikacji końcowej.

W finale województwa opolskiego zagrały drużyny:

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opolu
  2. Szkoła Podstawowa Otmuchów
  3. Zespół Szkół Nr 1 Brzeg
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Prudnik

Wyniki spotkań "każdy z każdym":

PSP Otmuchów - PSP 2 Opole         23 - 51

ZS 1 Brzeg - PSP 1 Prudnik             35 - 29

PSP 2 Opole - PSP 1 Prudnik           52 - 29

PSP Otmuchów - ZS 1 Brzeg           25 - 24

ZS 1 Brzeg - PSP 2 Opole                20 - 36

ZSP 1 Prudnik - PSP Otmuchów      26 - 28

Klasyfikacja końcowa:

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opolu
  2. Szkoła Podstawowa Otmuchów
  3. Zespół Szkół Nr 1 Brzeg
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Prudnik

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu.

_IG_2410.JPG

MVP turnieju został wybrany Dawid Janik z PSP nr 2 w Opolu

_IG_2381.JPG

wyniki - dziewczęta

09 marca 2016

Na hali Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 24 w Opolu spotkały się cztery drużyny, które rozegrały między sobą 6 spotkań w systemie "każdy z każdym". Na podstawie wyników meczów ustalona została klasyfikacja końcowa.

W finale województwa opolskiego zagrały zespoły:

  1. Zespół Szkół w Dąbrowie
  2. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opolu
  3. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Prudniku
  4. Zespół Szkół Nr 1 w Brzegu

Wyniki spotkań "każdy z każdym":

ZSP 1 Prudnik - ZS Dąbrowa             51 – 22

PSP 2 Opole - ZS 1 Brzeg                  18 – 43

ZS Dąbrowa - ZS 1 Brzeg                  19 - 50

ZSP 1 Prudnik - PSP 2 Opole             40 - 18

PSP 2 Opole - ZS Dąbrowa                19 - 21

ZSP 1 Prudnik - ZS Brzeg                  16 - 39

Klasyfikacja końcowa:

  1. Zespół Szkół Nr 1 Brzeg
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Prudnik
  3. Zespół Szkół w Dąbrowie
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Opolu

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta z Zespołu Szkół nr 1 w Brzegu.

opolskie_dz_SP 1 Brzeg.JPG

MVP turnieju wybrano Alicję Jarząb z ZS nr 1 w Brzegu

opolskie_dz_SP 1 Brzeg_6.JPG

 

Województwo dolnośląskie

wyniki - chłopcy

08 marca 2016

W dolnośląkim mamy komplet finalisów Energa Basket Cup. Dziś w Jeleniej Górze o przepustkę do finału krajowego walczyły drużyny chłopców.

W finale województwa dolnośląskiego chłopców zagrały zespoły:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 11 Jelenia Góra
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 Chojnów
  3. Szkoła Podstawowa Nr 23 Wrocław
  4. Szkoła Podstawowa Nr 10 Bielawa

Rozlosowano dwie pary półfinałowe. Zwycięzcy zagrali o pierwsze a dwa pozostałe o trzecie miejsce:

Półfinały:

SP 11 Jelenia Góra - SP 4 Chojnów     90 - 28

SP 23 Wrocław - SP 10 Bielawa           54 - 24

Mecz o 3 miejsce:

SP 4 Chojnów - SP 10 Bielawa           30 - 66

Finał:

SP 11 Jelenia Góra - SP 23 Wrocław  58 - 44

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 11 Jelenia Góra
  2. Szkoła Podstawowa Nr 23 Wrocław
  3. Szkoła Podstawowa Nr 10 Bielawa
  4. Szkoła Podstawowa Nr 4 Chojnów

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowali chłopcy z SP nr 11 w Jeleniej Górze.

SP 11 Jelenia Góra_3.JPG

MVP turnieju wybrano Michała Szandurskiego w SP 11 w Jeleniej Górze.

wyniki - dziewczęta

07 marca 2016

Pierwszy finał wojewódzki już za nami! Dzisiaj poznaliśmy najlepszą drużynę dziewcząt w województwie dolnośląskim. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań, rozegranych dzisiaj w hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Zgorzelcu.

W finale województwa dolnośląskiego zagrały reprezentacje:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Ziębice
  2. Szkoła Podstawowa Nr 10 Wrocław
  3. Szkoła Podstawowa Nr 5 Zgorzelec
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Polkowicach

Rozlosowane zostały dwie pary półfinałowe. Zwycięskie zespoły zagrały o pierwsze a pozostałe - o trzecie miejsce:

Półfinały:

SP 2 Ziębice               -          SP 10 Wrocław          38 - 20

SP 5 Zgorzelec           -           SP 3 Polkowice          50 - 24

Mecz o 3 miejsce:

SP 10 Wrocław          -          SP 3 Polkowice          32-18

Finał:

SP 2 Ziębice               -           SP 5 Zgorzelec          20 - 50

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 5 Zgorzelec
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Ziębice
  3. Szkoła Podstawowa Nr 10 Wrocław
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 Polkowice

Do finału krajowego Energa Basket Cup awansowały dziewczęta reprezentujące SP nr 5 w Zgorzelcu.

SP 5 Zgorzelec - mistrzynie woj dolnośląskiego_raw.JPG

MVP turnieju wybrano Julitę Michniewicz z SP nr 5 w Zgorzelcu

dolnośląskie - mvp.JPG